Stolárstvo Dubný

Stolárstvo Dubný

Ostatné nábytky

Vchodové dvere a garážové brány

Každé vchodové dvere a garážové brány od nás sú dizajnový kúsok, ktoré pohladia nejednu dušu. Dbáme na kvalitné materiály a precíznosť…

Stoly a stolíky

Každá Vaša návšteva bude milo prekvapená zo stolov a stolíkov z našej výroby, ktoré nie sú len oku ľadiace, ale aj výrobky, ktoré vydržia veľmi dlhú dobu.

Schody a schodiská

Pri našich schodiskách myslíme na bezpečnosť, ale aj na to, aby oslnili nejedného človeka. Už len prechádza po našich schodiskách vám spraví radosť a hneď budete mať krajší deň 🙂 

Regály a knižnice

Nezabúdame ani na miesto pre Vaše knihy, vzácne predmety, či veci, ktoré chcete mať neustále na očiach. Vždy sa snažíme o dokolý súlad medzi zákazníkom a nami.

Prevádzky

Samozrejme Vaša prevádzka nebude nepovšimnutá. Každý váš zákazník Vás rád navštívi a taktiež vjeme prispôsobiť výrobky veľkosti Vašej prevádzky a dostatočne využiť priestor, ktorý máte k dispozícii. 

Predsiene a chodby

Váš príchod, či odchod domov naberie úplne iný odtieň a fazónu. Nezabúdame ani na dostatok priestoru pre Vašu návštevu a hlavne sa snažíme využiť priestor naplno. 

Postele

Váš spánok nám nie je ukradnutý. To zistíte hneď keď sa prvýkrát oddýchnete, či pospíte na posteliach vyrobených našimi rukami. Myslíme na dizajn, ale najmä na kvalitu, keďže človek venuje spánku 1/3 života.

Obývačky

Relax v obývačke pri televízii bude o to pohodlnejší s výrobkami od nás…

Vkusne a účelovo vyplníme Váš priestor vo Vašej obývacej izbe tak, aby bol nábytok nielen módny doplnok, ale aj prakticky plnil svoj účel.

Kúpelne

Nábytok do kúpeľne je jednou z dôležitých častí nášho obydlia, aby sa sme každé ráno, či večer cítili príjemne a pohodlne. Ale nikde nie je napísané, že to nemôže byť dizajnový kúsok, ktorý poteší nejedno oko 🙂

Komody a nočné stolíky

Extra priestor pre Vaše oblečenie a drobnosti. Komody a nočné stolíky sú ideálnym miestom pre ich uloženie…

Sú malé, spratné a zmestia sa do každého priestoru. 

Chaty a rekreačné zariadenia

Ani miesto Vášho oddychu a relaxu ako chata, či rekreačné zariadenie môže nabrať inú vizáž a hlavne sa tam budete chcieť vracať častejšie. 

Detské izby

Tiež vieme vytvoriť ideálne miesto pre Vaše ratolesti s nadčasovým dizajnom a hlavne efektívne využiť priestor tak, aby sa mali kde hrať a tráviť voľné chvíle. 

Stolárstvo Dubný

Sme rodinná stolárska firma zaoberajúca sa výrobou stolárskych výrobkov pre fyzické osoby, ale aj firmy.

Vytvorilo web studio JH